DA-BRUK

Referencje


Bardzo rzetelna firma. Dobry kontakt, dotrzymywanie terminu, szybkość realizacji i dokładność. Ekipa zgrana i gotowa do pracy od godzin wczesno-porannych. Szybkość zawrotna. Naprawdę godna polecenia.

Edyta B. Referencja z oferteo.pl

Konkretna oferta wraz z wyceną kompleksowego wykonania prac w kilka minut. Super organizacja, bardzo zgrana ekipa, zawrotne tempo robót ,fajny efekt końcowy. Mimo znacznej odległości cała załoga w komplecie już o godz. 6:45 była gotowa do pracy. Firma posiada własne zaplecze, jestem pełna podziwu dla takiej organizacji pracy. Ceny przystępne, gwarancja na wykonaną robotę, porządek na budowie po skończonej pracy. Polecam wykonawcę z Sierakowic Dawida Hendrycha. Cecylia Bruszczyńska z Gdańska

Cecylia B. Referencja z oferteo.pl

Bardzo dobrze oceniam komunikację i jakość świadczonych usług przez tę firmę. Są to młode, bardzo kompetentne chłopaki, które realizują zlecenia szybko, sprawnie i dobrze. Ich profesjonalizm mogę ocenić naprawdę wysoko. Potrafią również doradzić i pomóc w podjęciu decyzji w momencie niezdecydowania. Jestem bardzo z nich zadowolony - są godni polecenia! O zapewnienie materiałów również nie musiałem się martwić, ponieważ firma Dawid Hendrych DA-BRUK kompleksowo i ekspresowo je zamawiała. To był jednorazowy kontakt, ale jeśli w przyszłości będę miał podobne zlecenie, to na pewno skorzystam z usług tej właśnie firmy.

Marian F. Referencja z oferteo.pl

Bardzo szybka reakcja na moje ogłoszenie (kontakt i zapoznanie się z zakresem prac - większy niż w ofercie), usługa objęła nie tylko wykonanie, ale też zakup niezbędnych materiałów, łącznie z wybrana kostką. Szybka sprawna ekipa zakończyła prace w ciągu 2 dni.

Iwona B. Referencja z oferteo.pl

Zlecenie dotyczyło układania kostki brukowej granitowej na pow. 150m2. Prace brukarskie odbyły się rok temu. Generalnie jestem zadowolony, dlatego bardzo dobrze oceniam jakość świadczonych usług przez tę firmę. Wykonawca kompleksowo realizował zadanie, zapewniając niezbędne materiały. Współpraca między nami układała się bardzo dobrze, moje życzenia (wymagania) były spełniane na bieżąco i bez problemu. Firma Dawid Hendrych DA-BRUK jest punktualna, rzetelna i terminowa. To wykonawca dotrzymujący umowy i godny polecenia, dlatego niosę się z zamiarem zlecenia mu kolejnej usługi.

Arkadiusz S. Referencja z oferteo.pl